uaruen

homeУкраїна, 79039, м.Львів, вул.Луцького, 2

080 033 52 42

office@mikro-f.com.ua

Дроворуби (дровоколи)

Мікро-Ф Гідравлічний
Модель Виробник
Гідравлічний Мікро-Ф

Напруга живлення, В — 220

Споживана потужність, кВт — 4

К-ть обертів, об./хв. — 1500

Детальніше
Мікро-Ф Конусний
Модель Виробник
Конусний Мікро-Ф

Напруга живлення, В — 220

Споживана потужність, кВт — 1,5

К-ть обертів, об./хв. — 1500

Детальніше
Тепер заготовляти (рубати) дрова не проблема, а задоволення!

Інколи після важкої праці рубати дрова, кожен господар задає собі питання. Як можна спростити це завдання? Як зменьшити зусилля і час який на це витрачається? Ось тут може бути добра порада купити дроворуб (дровокол, колун). Ці пристрої бувають різних конструкцій. Опишемо основні з них. Дроворуб механічний - в основі якого є принцип приводу елементу (конус дроворуба), який безпосередньо рубає дрова, електричний двигун або двигун внутрішнього згорання, та гідравлічний дроворуб (колун) - привід якого є гідроциліндр, на протилежному кінці якого є ріжуча поверхня (ніж дроворуба) з одним або навхрест встановленими ножами.

Наше підприємство випускає дроворуби (дровоколи, колуни) цих двох конструкцій постійно вдосконалюючи конструкцію та зручність користування. Конструкція дроворубу проста і передбачає довготривале користування цим механізмом.

Механічний дроворуб (дровокол, колун) конусного типу
Дровокол (дроворуб)    

Окрім готового електромеханічноного дроворубу Ви можете купити конус дроворуба чи вал до нього, шків (інші комплектуючі), які також бувають різних розмірів і розраховані під певний тип та оберти двигуна. Комплектуючі до дроворуба, які ми випускаємо, дадуть Вам змогу зробити механічний дроворуб (дровокол, колун) самому, придбавши у нас тільки те, що необхідно. Цей тип дроворуба найкраще підходить для домашнього господаства, а час який у Вас залишиться після рубання дров, з приємністю можна провести у родинному колі.

Дроворуб (дровокол, колун) гідравлічний
Дровокол (дроворуб)    

Гідравлічний дроворуб (колун), як правило, не використовується у домашніх господаствах (хоча не виключає такої можливості), а там де потрібно рубати дрова у промисловах масштабах та з великою інтенсивністю. Зусилля, яке прикладається для рубання, досягає 5-7 тон. Він є безпечніший ніж механічний дроворуб тільки через принцип дії та подачі дерев'яних полін. Додатково такі дроворуби комплектуються автоматичною або напів автоматичною подачею матеріалу, з можливим порізом певної довжини підготованого стовбура, та контейнером для готових дров.

Принципово ці дроворуби відрізняються конструкцією та відповідно ціною. Якщо у Вас є питання, наші спеціалісти детальніше розкажуть Вам про ці пристрой, а також Ви можете подивитись і самі спробувати дровоколи у роботі завітавши до нас на виставковий майданчик.

Висновок. Якщо у Вас є необхідність у заготівлі дров на холодний період року, тоді Вам не потрібно вирішувати чи варто купити дроворуб. Просто зважте на те, скільки вільного часу у Вас залишиться!

Залиште механічну роботу механізмам, а натомість у Вас з'являться нові ідеї та бажання!

Наші Партнери