uaruen

homeУкраїна, 79039, м.Львів, вул.Луцького, 2

080 033 52 42

office@mikro-f.com.ua

Виробництво

Актуальні моделі львівського навантажувача, що випускає наше підприємство.

На базі викуплених виробничих приміщень заводу „Львівський завод автонавантажувач” товариством "Мікро-Ф" в 1999р. започатковано виготовлення модернізованої моделі - Львівський навантажувач власного виробництва (з часом серія моделей Львівського навантажувача отримала назву МФ та індекс вантажопідйомності. Як приклад: Львівський навантажувач серії МФ 70н власного виробництва), навісного обладнання до них, а також запчастини для навантажувача.

Тут представлені всі доступні навантажувачі вантажопідйомністю від 2 тон до 16 тон.

Львівський навантажувач - виробництво, ремонт, запчастини та навісне обладнання.

Модель дизельного навантажувача власного виробництва МФ 70н є еталоном в своєму класі.

 

Компанія Мікро-Ф є виробником навантажувачів вантажопідйомністю від 2 тон до 16 тон з дизельним або карбюраторним двигуном (Історія заводу Львівський автонавантажувач). Львівський навантажувач є універсальним підйомо-транспортним засобом. Вся наша продукція сертифікована в Державному комітеті України з питань технічного регулювання та споживчої політики, які підтверджено Сертифікатами Відповідності Державної системи сертифікації УкрСЕПРО.

Дизельні автонавантажувачі укомплектовані потужними, економічними та надійними двигунами Д243 (Мінського тракторного заводу). Встановлення даного двигуна дало можливість зменшити експлуатаційні витрати та гарантувати доступність запасних частин для Д243 в будь-якому регіоні, навіть у найвіддаленіших районах, оскільки вони ідентичні до запчастин, котрі використовувались у тракторному двигуні МТЗ.

Відсутність складної гідростатичної трансмісії дозволяє обслуговувати автонавантажувач власними силами та з мінімальними затратами.

Найбільш популярна модернізована модель Львівського вилкового навантажувача 41030.

Львівський навантажувач 41030Основними змінами якої є:

  • Кабіна нової конструкції з покращеним оглядом та комфортом для водія навантажувача;
  • Керований міст;
  • Рама вантажу з покращеним розташуванням циліндрів підйому;
  • Дизельний двигун Д243 і т.д.

Все це в свою чергу тільки покращує технічні характеристики навантажувача.

Нові навантажувачі серії МФ можуть бути укомплектовані дизельним двигуном:

  • Мінського заводу (МMЗ Д245)
  • Deutz на замовлення

Є можливість встановлення навісного обладнання для різних видів робіт (позиціонер вил, ковш, стріла безблочна).

Навісне обладнання

Позиціонер вил

Навісне обладнання

Ковш для навантажувача

Навісне обладнання

Стріла для навантажувача

Запчастини

Співвідношення «ціна – якість» – найкращий показник, що вирізняє наш Львівський навантажувач серії МФ в аналогічному класі техніки. У нас завжди в наявності, за найнижчою ціною, Ви можете купити запчастини для Львівського навантажувача з безкоштовною доставкою по Україні.

 Львівський навантажувач

Вили для навантажувача

Інколи для обробки вантажу потрібно використовувати не стантартні вили з якими навантажувач був куплений. Ми забезпечуємо великий асортимент вила для навантажувача. Довжина вил може бути від 800 мм до 2400 мм, вантажопідйомністю від 1000 кг до 12000 кг.

Ковані вила для навантажувачів

Ремонт навантажувача

Компанія Мікро-Ф крім виробництва навантажувачів пропонує Вам, при потребі, виконати якісний ремонт львівського навантажувача. У нас на підприємстві є все необхідне обладнання для проведення ремонтних та відновлювальних робіт.

Відділ логістики Мікро-Ф організує поставку техніки у короткий термін автомобільним чи залізничним транспортом по території України, Росії, Казахстану та інших країн. Для зручності можливо зробити комплектацію збірних вагонів або контейнерів.

Наші Партнери