uaruen

homeУкраїна, 79039, м.Львів, вул.Луцького, 2

080 033 52 42

office@mikro-f.com.ua

Партнери компанії

MITSUBISHI NICHIYU FORKLIFT
MITSUBISHI NICHIYU FORKLIFT www.nmf.co.jp

MITSUBISHI NICHIYU FORKLIFT Японія

Один з найбільших виробників вилочних електронавантажувачів та складської техніки. Засновник японської індустрії електронавантажувачів компанія MITSUBISHI NICHIYU FORKLIFT яка в 2007 році відсвяткувала свій 70-ти річний ювілей.

Hangcha
Hangcha Group Company www.hcforklift.com

Hangcha Group Company Китай

Hangcha Group Company Ltd. є найбільшим виробником підйомно-транспортного устаткування, яка розташована в провінції Джедзянг та є лідером в даному виробництві у Китаї. Компанія випускає широкий спектр вантажопідйомної техніки включаючи навантажувачі з двигуном внутрішнього згоряння серіі від 1 до 25 тон, електричні навантажувачі серіі від 1 до 5 тон, буксирні тягачі, візки та ін.

Group Thermote & Vanhalst
Group Thermote & Vanhalst www.tvh.com

TVH Бельгія

Всесвітньо відома європейська компанія з продажу запчастин до навантажувачів та складської техніки, навісного обладнання та навантажувачів. Має свої представництва на всіх континентах.

Pramac Group
Pramac Group www.pramac.com

Pramac Італія

Один з найвідоміших світових виробників малої складської техніки, а саме перевізник палет, штабелер, електричний генератор, сонячна батарея та багато іншого супутнього обладнання. Розвинута дистриб’юторська мережа забезпечує оптимальне співвідношення ціна-якість та сервісне обслуговування своєї складської техніки.

ФронтКар
ФронтКар www.frontcar.ru

ФронтКар Росія

Одна з відомих компаній з продажу Львівських автонавантажувачів та іншої навантажувальної і складської техніки в Росії. Стабільний та надійний партнер компанії Мікро-Ф.

Стройкомплект
Стройкомплект www.skl.ru

Стройкомплект Росія

Лідер з продажу навантажувальної техніки, тракторної техніки та техніки для будівництва доріг. Велика кількість філіалів та представництв по всій Росії.

Weidemann
Weidemann www.weidemann.de

Weidemann Німеччина

Отримавши міжнародне визнання компанія Weidemann - це 40-річний досвід розробки та серійного виробництва компактних садових тракторів, комунальної техніки, колісних і телескопічних навантажувачів.

HonBar
HonBar www.honbar.com.tr

HonBar Туреччина

З моменту заснування, підняли фірму до верхньої точки за підтримки інвестицій в новітні технології. Почавши бізнес з п'яти чоловік в 1976 році, тільки з твердого хромування. Тепер компанія це результати вкладених коштів у новітні технології, людські ресурси та технічні інвестиції.

Yee Young
Yee Young www.yeeyoung.com.tw

Yee Young Тайвань

Yee Young працює на Тайвані протягом 30 років, спеціалізується на виробництві стрижнів і труб для промисловості. Є однією з провідних компаній яка має високу репутацію, Yee Young сертифікована ISO 9001 протягом багатьох років.

Powergen
Powergen www.batterychargerpowergen.it

Powergen Італія

Відомий європейський виробник зарядних пристроїв. Сучасні зарядні пристрої для промислових акумуляторних тягових батарей АКБ широкого модельного ряду та можливостей.

MARANGONI  Group
MARANGONI Group www.marangoni.com

Marangoni Італія

Виробник всіх видів шин, в тому числі індустріальних шин. На ринку більш ніж 50 років. Технологія заснована на досвіді та професійному підході. Передові технології підтверджені сертифікатами.

Kaup
Kaup www.kaup.de

Kaup Німеччина

Всесвітньо відомий виробник високоякісного навісного та додаткового обладнання для навантажувачів в тому числі і нестандартного.

Cascade
Cascade www.cascorp.com

Cascade Нідерланди

Європейський лідер з виробництва навісного обладнання для навантажувачів в тому числі і нестандартного обладнання під замовлення.

KASTAS
KASTAS www.kastas.com

KASTAS Турція

Засноване в 1981році, Акціонерне Товариство KASTAS є провідним підприємством з проектування, виробництва та продажу гідравлічних і пневматичних елементів ущільнювачів, а також деталей з технічної гуми. Надає консультаційні послуги до і після продажу.

Sunlight
Sunlight www.sl-energy.com.ua

SUNLIGHT Греція

SYSTEMS SUNLIGHT SA має великий і успішний досвід у всьому світі в секторі заощадження енергії та постачання батарей електроживлення, в тому числі акумуляторні батареї для навантажувачів та іншої складської техніки. Працює на ринку протягом трьох десятиліть, і займає провідне місце серед світових виробників енерго продуктів і систем. Промисловий комплекс SUNLIGHT знаходиться в Північній Греції.

Наші Партнери