uaruen

homeУкраїна, 79039, м.Львів, вул.Луцького, 2

080 033 52 42

office@mikro-f.com.ua

Історія компанії

1995

Реєстрація ТзОВ "Мікро-Ф". Продаж навантажувачів ЛЗА (Львівський завод автонавантажувач).

1998

Створення стаціонарних майстерень по ремонту та сервісному обслуговуванню автонавантажувачів ЛЗА, БАЛКАНКАР на базі викуплених виробничих  приміщень Львівського заводу автонавантажувачів (ЛЗА). Створення холдингу за участю: ТзОВ «Мікро-Ф» та ТзОВ «Львівська  місія».

1999

Розпочато виробництво автонавантажувачів вантажопідйомністю 5-12т . Виробництво несерійних запасних частин та їх механічна обробка. Капітальний ремонт авто- та електронавантажувачів (ЛЗА, БАЛКАНКАР). Продаж навантажувального та складського обладнання. Експорт навантажувачів власного виробництва в Росію. Початок співробітництва з підприємством «Предприятие «Стройкомплект» (Єкатеринбург, Росія).

2000

Розширення бази ТзОВ "Мікро-Ф" за рахунок будівництва нових виробничих потужностей та купівлі нових виробничих площ. Початок співробітництва з ТзОВ «Южтехсервіс». Продаж навантажувачів та запчастин бренду TOYOTA. Організація сервісної служби по обслуговуванню техніки бренду TOYOTA та інших відомих брендів. Заснування власної транспортної компанії (ТзОВ "Віксам"). Акредитація в АСМАП України.

2001-2003

Збільшеня об’ємів виробництва та об’ємів продажу навантажувачів та складсьої техінки. Імпорт малотоннажної техніки, навісного обладнання та зарядних пристроїв з Європи та Японії. Початок співробітництва з фірмою TVH - світового лідера з продажу запчастин до навантажувачів і складської техніки, продажу нової та вживаної навантажувальної техніки.

2004-2005

Введення в експлуатацію нової виробничої зони. Збільшення персоналу. Модернізація обладнання сервісної служби. Збільшення об’єму продажу імпортної техніки та запчастин. Початок співробітництва з виробниками вантажно-підіймальної техніки та складського обладнання з Китаю.

2006

Відкриття філій "Мікро-Ф Київ", "Мікро-Ф Донецьк". Початок співробітництва з Nippon Yusoki Co.LTD (бренд  Nichiyu, Японія). Значне зростання об’єму імпортної техніки з Європи та Китаю. "Мікро-Ф" отримує статус авторизованого дилера європейського виробника складської техніки Pramac (Італія).

2007-2008

Відриття філії у м.Запоріжжя, м.Рівне, м.Харків. Збільшення об’ємів продажу складської техніки Nichiyu. Отримання статусу авторизованого дилера на території України з продажу та сервісного обслуговування навантажувачів і складської техніки Nichiyu.

2009

Початок співпраці з фірмою Marangoni (Італія) - відомого виробника шин до навантажувачів і складської техніки. Відкрито представництво Мікро-Ф в  м.Тбілісі, Грузія (для кавказького регіону).

2010

ТзОВ “Мікро-Ф” відзначає 15 років успішної роботи на ринку України.

2011

Підписання контракту з CLARK EUROPE GmbH. Продаж навантажувальної техніки та запасних частин всесвітньо відомого виробника навантажувачів і складської техніки CLARK.

2012

Початок співпраці з компанією Санлайт Україна С.Р.Л. ТзОВ “Мікро-Ф” стає повноправним дилером, та належним чином уповноважено вести продаж на території України продукції, акумуляторних тягових батарей (АКБ) торгової марки SUNLIGHT, виробництва SYSTEMS SUNLIGHT S.A. (Греція).

Конструкторським відділом ТзОВ “Мікро-Ф” розроблено та розпочато виробництво нових моделей автонавантажувачів власного виробництва МФ 100 та МФ120, вантажопідйомністю 10тон та 12тон. Продаж першої одиниці навантажувача МФ 120.

2013-2014

Запуск в серійне виробництво дизельних навантажувачів моделей МФ 100 та МФ 120. Модернізація виробничого устаткування, закупівля нового обладнання. Встановлена нова камера для фарбування, дробеструйна камера та інші.

Розпочато співпрацю з компанією Weidemann GmbH (Німеччина) виробником сільськогосподарської та комунальної техніки, фронтальних та телескопічних навантажувачів, навісного обладнання до них.

2015

Конструкторським відділом ТзОВ “Мікро-Ф” розроблено та розпочато виробництво зовсім нової моделі дизельного навантажувача власного виробництва серії МФ 70н вантажопідйомністю 7 тон. Продаж першої одиниці навантажувача МФ 70н та запуск його у серійне виробництво.

2016

За участю Групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні розробили та впровадили систему менеджменту якості на підприємстві. Отримали сертифікат ISO 9001:2008 DEKRA

Запустили в тестовому режимі відкритий та доступний для реєстрації наш інтернет магазин запчастин для навантажувачів.

Прийняли участь у виставці СеМАТ і PTC. Зустрічалися з нашими партнерами та знаходили нових. HANGCHA, Donghua, SJ-Technology, KMC та багато інших.

2017

Пройшли наглядовий аудит та підтвердили сертифікат ISO 9001:2008 DEKRA.

Презентували нові моделі навантажувачів власної розробки та виробництва МФ-25, МФ-З0

Наші Партнери