uaruen

homeУкраїна, 79039, м.Львів, вул.Луцького, 2

080 033 52 42

office@mikro-f.com.ua

Ремонт та сервіс

Компанія Мікро-Ф пропонує великий асортимент навантажувального та складського обладнання. Складська техніка, як і будь-яка інша, вимагає якісного сервісного обслуговування.

Ми гарантуємо нашим клієнтам кваліфіковане сервісне обслуговування та надання необхідної інформації. Наші фахівці оперативно здійснять проектування, монтаж та налагодження обладнання, гарантійне та після гарантійне обслуговування Вашої техніки.

Технічне обслуговування і ремонт техніки на нашому підприємстві здійснюють інженери-механіки, які пройшли стажування у виробників (кваліфікація спеціалістів підтверджена Сертифікатами). Фахівці сервісного відділу постійно відслідковують технічні новації, що впроваджуються виробником для покращення характеристик навантажувальної та складської техніки (встановлення додаткових опцій, модифікації, випуск нових моделей, інші доповнення чи зміни). Ми зробимо якісний ремонт навантажувачів, електронанватажувачів та забезпечимо високий сервіс для ведення Вашого бізнесу.

Ми продаємо запчастини для навантажувачів та іншої складської техніки он-лайн.

Це дозволяє нам виконувати ремонт навантажувача або іншої техніки в стислі терміни.
(ми не чекаємо доставки запчастин від постачальників, все у нас на складі)

Львівський навантажувач

Для Львівського навантажувача

Балканкар

Запчастини Балканкар

Імпортні комплектуючі

Для закордонних навантажувачів

У нас Ви завжди можете купити розхідні матеріали та комплектуючі від виробника, аксесуари чи запчастини для Львівського навантажувача (автонавантажувача) або імпортних навантажувачів та складської техніки відомих світових виробників. Завжди в наявності ходові запчастини для навантажувача, або під замовлення в найкоротші терміни (термін поставки 3-7 робочих днів). Кваліфіковане сервісне обслуговування, яке ми Вам пропонуємо, не тільки гарантує Вам безпеку при роботі з технікою, а також продовжує термін її експлуатації і відповідно  збільшує Ваш прибуток.

Сервісна бригада Мікро-ФЗ метою вчасного, кращого та якісного обслуговування наших клієнтів, кількість сервісних бригад при потребі збільшується.

Завдяки наявності мобільних бригад, які забезпечені всім необхідним, ремонт техніки, якщо це можливо, здійснюється безпосередньо на місці експлуатації у клієнта. Якщо несправність не може бути усунена на місці, ми власним автотранспортом здійснюємо доставку техніки на нашу сервісно-ремонтну базу.

 

Пропонуємо Вам наступні послуги ремонту та сервісного обслуговування навантажувачів:

  • Монтаж та введення в експлуатацію обладнання;
  • Гарантійне та сервісне обслуговування;
  • Діагностика та капітальний ремонт;
  • Поточний ремонт (включно вузловий ремонт) і обов'язкова профілактика обладнання;
  • Консультація і навчання персоналу правил по роботі та експлуатації техніки;
  • Транспортування техніки клієнту після ремонту;
  • На весь період ремонтних робіт надаємо іншу техніку в оренду;
  • Кваліфікована і швидка технічна консультація та підтримка клієнта.

Сервіс та ремонт навантажувачів

І основне - коли ми виконуємо ремонт навантажувача або іншої Вашої складської техніки, ми пропонуємо Вам, при потребі, скористатись нашою послугою Оренда навантажувача на вигідних для Вас умовах!

Наші Партнери