uaruen

homeУкраїна, 79039, м.Львів, вул.Луцького, 2

080 033 52 42

office@mikro-f.com.ua

Що необхідно знати при виборі навантажувача

Перед тим, як купити навантажувач, Вам необхідно знайти відповідь для себе на деякі запитання. Яка необхідна вантажопідйомність? Яка висота підйому вантажу? Який тип двигуна: дизельний, газовий, бензиновий чи електричний?

Давайте все по порядку. Вантажопідйомність - один з найважливіших параметрів, та при виборі є декілька нюансів на які слід звернути увагу:

  • по-перше, зверніть увагу на те, що вказана максимальна вантажопідйомність розрахована з урахуванням того, що центр ваги вантажу не буде далі, ніж 500мм відносно щогли навантажувача. Тому чим далі розташований вантаж, тим більше навантажувач втрачає у вантажопідйомності.
  • по-друге, вантажопідйомність значно знижується з висотою підйому. Це необхідно врахувати при виборі навантажувача з висотою підйому більше трьох метрів

 

Висота підйому навантажувача безпосередньо пов'язана з типом щогли і встановленими на щоглі додатковими опціями (вільний хід каретки, зсув каретки). За типом, щогли ділять на двохсекційні (Duplex з висотою підйому до чотирьох метрів) і трьохсекційні (Triplex з висотою підйому від чотирьох метрів). На щоглі також можуть бути встановлені додаткові опції: вільний хід каретки - коли каретка з вилами підійматься на певну висоту без висунення секції щогли, що дозволяє працювати в обмежених умовах (вагони, низькі стелі).

Наступним важливим параметром, при виборі навантажувача, є тип двигуна. Вибір цього параметра залежить не тільки від економічної складової, але й від умов в яких навантажувач буде працювати:

  • Навантажувач з дизельним двигуном. Дизельні двигуни відомі своєю надійністю і хорошою зносостійкістю, але через велику кількість викидів їх робота не можлива в закритих та погано-провітрюваних приміщеннях. Виправити цю ситуацію можна за допомогою фільтра вихлопних газів.
  • Навантажувач з бензиновим двигуном. Бензинові двигуни також є надійними, як і дизельні. Основна відмінність в простоті використання й обслуговуванні.
  • Навантажувачі з газовим двигуном. Газови двигун в навантажувачі не тільки економічно ефективний, але і практично усуває недоліки дизельних чи бензинових двигунів. Зазвичай з таких двигунах використовують 27 або 50-ти літрові баки.
  • Навантажувачі з електричним двигуном. Вони отримали велике застосування в закритих приміщеннях і складах. Зарядка батареї електричного навантажувача вигідніше економічно, ніж паливо чи газ, але при цьому слід зауважити, що акумуляторна батарея електричного навантажувача вимагає особливого обслуговування.

Наші Партнери