uaruen

homeУкраїна, 79039, м.Львів, вул.Луцького, 2

080 033 52 42

office@mikro-f.com.ua

Підготовка навантажувача до зими

Часто виникають питання з підготовкою навантажувача до роботи взимку, при низьких температурах. Як підготувати навантажувач до зими? Що ж необхідно робити, щоб Ваш навантажувач працював в зимових умовах не гірше, ніж при плюсових температурах?

Ось декілька порад:

  1. Необхідно замінити паливо і мастило всіх вузлів навантажувача на зимові з відповідною специфікацією (це необхідно зробити до настання холодів, навіть якщо ви використовуєте всесезонне мастило). При заміні охолоджуючої рідини важливо пам'ятати, що не можна змішувати холодостійкі види охолоджуючої рідини з іншими видами. 
  2. Навантажувач вночі необідно тримати в опалюваному приміщенні або гаражі, температура в якому не нижче -10 С.
  3. Ємність акумуляторної батареї залежить від температури: при низькій температурі ємність акумулятора знижується. Якщо акумулятор навантажувача недостатньо заряджений, електроліт в ньому може замерзнути. Щоб уникнути замерзання, необхідно стежити, щоб зарядка завжди була вище 75%. 
  4. Після запуску двигуна навантажувача та прогріву до 50 С, необхідно зробити кілька холостих підйомів щогли (рами вантажу) вверх-вниз, а також нахил вперід-назад. Так само радять задіяти гідроциліндр гідропідсилювача керма за допомогою рульового колеса. Таким чином Ви прогрієте робочу рідину навантажувача.
  5. Перевірити надійність (зношеність) або ж замінити шини для навантажувача і при необхідності, в тяжких умовах, використовувати ланцюги для коліс.

При виконанні всіх вище вказаних порад, Ваш навантажувач буде впевнено "почувати" себе при роботі в зимових умовах.

Наші Партнери