uaruen

homeУкраїна, 79039, м.Львів, вул.Луцького, 2

080 033 52 42

office@mikro-f.com.ua

Львівський навантажувач (Автонавантажувач) – або що нового в старій назві

В житті все змінюється, але головне, щоб ці зміни були до кращого.

В цій статті ми продовжимо історію Львівського навантажувача, яка була опублікована раніше.

Якщо коротко описати питання які розглядаються в статті, то їх можна умовно розділити так.
1. Де, як і чому при всіх своїх недоліках (ідеального навантажувача не існує) Львівський навантажувач користується попитом?
2. Які були зроблені основні і ключові зміни, які повпливали на технічні характеристики навантажувача?
3. Що нового в навантажувачах які ми випускаємо?

Думаємо Вам буде цікаво взнати, що таке новий Львівський дизельний навантажувач серії МФ.

Готові? Почнемо мабуть з того, що “винаходити колесо” не будемо, лише перерахуємо всім мабуть відому інформацію про Львівські навантажувачі, яка опублікована на кожному ресурсі який себе поважає, про ці машини.

Львівські автонавантажувачі використовуються в основному для переміщення вантажів на складах, заводських майданчиках (подвір’ях), в аеропортах чи на залізничних станціях, для роботи в морських і річкових портах, для навантажувально-розвантажувальних робіт, а також для штабелювання вантажів. Загалом, там де є вантаж і його необхідно перемістити – там просто необхідний навантажувач.

Львівський навантажувач 41030

Львівські навантажувачі мають багато переваг в порівнянні з закордонними «однокласниками»:

  • володіють підвищеною прохідністю для роботи на свіжому повітрі
  • пристосовані для роботи майже на всіх типах поверхонь
  • вигідні та невибагливі в експлуатації
  • сервісне обслуговування  коштуватиме набагато дешевше.

У львівських навантажувачах використовуються, головним чином, автомобільні комплектуючі, що є додатковою вагомою перевагою, бо для них завжди є доступними запчастини. Не висока собівартість, натомість висока якість та великий ресурс – головні заслуги львівського автонавантажувача.

Львівський навантажувач і сьогодні займає одне з головних місць по застосуванню і використанню. За всю свою історію Львівський навантажувач зазнав багатьох змін та вдосконалень, які підвищували технічні характеристики навантажувачів, що виготовлялись у Львові. Було враховано багато недоліків, котрі виникали в процесі експлуатації навантажувачів та їх сервісного обслуговування. На той час важливою перевагою Львівського навантажувача була «всепогодність» використання та невибагливість в технічному обслуговуванні навантажувача. Тому всі зміни були продиктовані саме цими вимогами. З плином часу вимоги до автонавантажувача змінювались, що зумовлювало і зміни які вносились у конструкцію та вузли машини.

Відповідь на друге питання

Змін було багато. Всіх ми не зможемо перелічити в одній статті. Основні з таких є наступні:

  • Замінено силовий агрегат на дизельний м243 від Мінського заводу двигунів, як більш продуктивний та надійніший;

Дизельний двигун Д-243

  • В конструкцію кермового управління Львівського навантажувача було введено керований міст, так як всі недоліки попередника були очевидними і про які ми згадували раніше. Це вплинуло на маневреність машини і покращило технічні характеристики автонавантажувача, зменшуючи радіус його повороту;

Стара система управління керма

 

Нова система управління керма

Стара підвіска львівського навантажувача 

 

 

Нова підвіска львівського навантажувача 

 

  • Перероблено кабіну водія. Збільшено оглядовість кабіни водія і комфортність роботи;
  • Вдосконалено раму вантажу, де гідроциліндри було виведено на зовнішню частину рами вантажу, що в свою чергу підвищувало оглядовість кабіни водія навантажувача, як при роботі з вантажем, так і при пересуванні;

 

Нова рама вантажу та гідроциліндри підйому

 

Нова кабіна  зі збільшеним оглядом водія навантажувача і комфортністю роботи

Рама вантажу львівського навантажувача

 

Кабіна львівського навантажувача

 

  • Застосування гідроциліндрів власного виробництва було додатковим плюсом. Надійність і головне упевненість в якості гідроциліндрів;
  • Капот двигуна було опущено на максимально можливий рівень для збільшення оглядовості кабіни водія навантажувача при русі назад і т.д. Нова конструкція дозволила зменшити габаритні розміри залишивши незмінними технічні вимоги.

Капот дизельного навантажувача

 

Капот нового дизельного навантажувача серії МФ

Капот львівського навантажувача

 

Капот нового львівського навантажувача

 

Компанія Мікро-Ф пропонує послуги з ремонту та сервісного обслуговування навантажувачів всієї лінійки моделей Львівського заводу автонавантажувачів, незалежно від їх року випуску. Також ми здійснюємо продаж запчастин до навантажувачів і при необхідності виготовляємо запчастини, якщо такі вже не випускаються. Виконуємо ремонт вузлів та агрегатів до них.
Якщо у Вас не має можливості на час ремонту навантажувача зупиняти виробничі процеси, ми пропонуємо Вам скористатись послугою Оренда навантажувача на необхідний термін з транспортуванням навантажувача на Ваше підприємство.

Що нового?

За цей короткий час (з 1995 року) Мікро-Ф впровадило багато змін в конструкцію машини. Багато було зроблено для покращення її технічних характеристик. Тепер це зовсім інший, новий львівський навантажувач, який достойно продовжує історію заводу Львівських навантажувачів.

Львівский дизельний навантажувач МФ 70н

Львівський дизельний навантажувач власного виробництва серії (МФ 70н)

Головним своїм досягненням на сьогодні, ми вважаємо виробництво навантажувачів серії МФ, яка піднімає Львівський навантажувач на нові, вищі сходинки розвитку, підвищуючи якість при збереженні головної переваги – невисока ціна навантажувача. Адже основною із переваг даного типу техніки завжди було співвідношення ціна - якість і невибагливість до технічного обслуговування.
Львівський навантажувач став справді кращим. І ми це гарантуємо!

 

Автор статті: Комерційний директор Мікро-Ф - Наталя Чіпак

При цитуванні (копіюванні) матеріалів статті, пряме посилання на сайт (статтю) є обов'язковим.

 

 

     
     

Наші Партнери