uaruen

homeУкраїна, 79039, м.Львів, вул.Луцького, 2

080 033 52 42

office@mikro-f.com.ua

Eltor Evo якісні цільнолиті шини супереластик для навантажувача від Marangoni

Marangoni - ознака інтелекту

Marangoni - це один з небагатьох італійських виробників покришок, який займається не тільки виробництвом якісних шин для автомобілів, але і шин для спецтехніки (навантажувачі, вантажні авто, трактори та інші).

Багато підприємств в Україні, які використовують у виробництві вилкові навантажувачі та іншу складську техніку, почали надавати перевагу (звернули увагу на якість шин та їх ціну) саме суцільнолитим шинам Марангоні (Marangoni SpA) італійського виробництва.
Шини Marangoni відрізняються якісним конструктивним виконанням та оптимізованою структурою каркасу, а найголовніше, що до складу входить тільки високоякісна сировина.
Шини для навантажувача від Marangoni - це якісні шини за доступною ціною.
Додаткові переваги шин Marangoni це: стійкість до зношування, що гарантує зчеплення на вологій і слизькій поверхні; центральне з'єднання знижує робочу температуру і забезпечує низький опір кочення; виняткова стійкість матеріалу зменшує деформацію і витримує велике навантаження.
Наведемо лише кілька з основних переваг Eltor Evo порівнявши з попередньою моделлю Eltor 5:

- 8%*
знижено опір
кочення
-20%*
сприяє
енергозбереженню
-15%*
зменшення
виділення тепла
10%*
збільшений
термін експлуатації

* Тести, проведені в лабораторії в порівнянні з іншими типами преміальної продукції.
Все це дає можливість більш тривалої експлуатації шин без зупинки для технічного обслуговування, в свою чергу це означає економію з точки зору робочого часу та додаткових витрат, а також зниження впливу на навколишнє середовище. Зменшені періоди заміни шин означають зменшення викидів вуглекислого газу.

Наведемо кілька речень від самого виробника:

“При виробництві шин для навантажувачів Eltor Evo використовується технологія, яка передбачає отримання результатів 10% завтрашнього дня. Те що потрібно в майбутньому маємо вже зараз.
Кожен власник навантажувача задає собі питання, коли планує замінити та купити нові шини. Які шини для навантажувача використовувати? Як продовжити термін служби шин і заощадити собі час та гроші, без втрати продуктивності, а можливо отримати підвищення продуктивності в порівнянні з аналогічними продуктами які конкурують між собою.
Відповідь — Marangoni, з ім'ям ELTOR EVO. Ці шини можуть витримувати велику кількість робочих годин (на 10% більше в порівнянні з іншими преміальними продуктами), виробляючи менше тепла, результат нової структури і оптимізовані характеристики з'єднань. Результати, досягнуті сьогодні з ELTOR EVO з точки зору надійності, продуктивності і безпеки були недосяжні ще кілька років тому.”

Компанія Marangoni SpA Industrial Tyres Division представила нову лінійку литих шин для навантажувачів Eltor Evo. Ці шини на сьогодні (2016 рік) є топовою лінійкою цього виробника.
Ці шини випускаються у двох типах*

Standart

No marking

Детальніше про типи шин для навантажувачів (пневматичні, суцільнолиті або супереластик, бандажні).

У порівнянні з попередньою лінійкою Eltor, нові шини, розроблені на основі ретельного вивчення ринку і вимог виробників навантажувачів, забезпечують знижений опір при обертанні колеса по поверхні (кочення), збільшений до 10% (від попередньої моделі Eltor 5) термін служби і безпеку та інші покращені характеристики.
Створення і тестування шин Eltor Evo проходило в Італії, де знаходиться центр досліджень і розробок Marangoni Group. Згідно відгуків виробників навантажувального обладнання, ці шини повністю відповідають цільовим характеристикам, заданим Marangoni.

  • Зменшення опору коченню насамперед сприяє зростанню ефективності роботи навантажувача за рахунок зниження тепло утворення і оптимізації витрат енергії.
  • Збільшений термін служби шин знижує витрати часу операторів і зменшує витрати, пов'язані з необхідністю заміни шин. Особливості конструкції і компаунда Eltor Evo дозволяють помітно покращити цю характеристику: тести Marangoni показали, що шини для навантажувача нової лінійки витримують до 10% більше робочих годин (в порівнянні з іншими преміум продуктами). Крім того, як ми зазначали, зменшена потреба заміни шин сприяє зниженню викидів СО2.
  • Енергоспоживання, плавний хід і коефіцієнт тертя є основними параметрами при випробуванні шин на опір кочення. Низький показник опору має на увазі високу швидкість, менше енергоспоживання від акумуляторів для електронавантажувачів, меншу витрату палива і більш низьку робочу температуру шини для навантажувачів. В цілому такі характеристики забезпечують незмінно високу ефективність в експлуатації та мінімальне зношення шини.

Головною конкурентною перевагою Marangoni SpA Industrial tyres Divisions group в цій галузі є розробка гумових сумішей підвищеної міцності та високих технічних характеристик з використанням тільки найкращої сировини. Підтримка якості таких компаундів спільно з застосуванням новітніх технологій у виробництві прес-форм, дозволяє Marangoni підніматись на найвищий сегмент ринку у виробництві та продажу шин для навантажувачів.

Встреча с нашими партнерами MarangoniКупити шини для навантажувача від Marangoni SpA в Україні з гарантією та бути впевненим у їх якості можна у офіційного представника компанії Марангоні в Україні, компанії Мікро-Ф. Ми є виробником навантажувачів та маємо великий досвід у цій галузі.

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: шини, шини Marangoni, шини для навантажувача 

Наші Партнери