uaruen

homeУкраїна, 79039, м.Львів, вул.Луцького, 2

080 033 52 42

office@mikro-f.com.ua

ЧаПи

 • Що таке вільний хід?
 • Підйом каретки вил навантажувача без зміни будівельної висоти рами вантажу називається вільним ходом.

  Стандартний вільний хід -  150 мм, є на усіх двохсекційних мачтах.

  Спеціальний вільний хід - більше 190 мм, використовується для роботи в приміщеннях з обмеженою висотою стелі (вагон, контейнер).

 • Який купити навантажувач - новий чи вживаний?
 • Ціна при виборі навантажувача, як і при виборі будь-якої іншої техніки, є однією з основних, а часто першочерговою. При виборі навантажувача кожен прагне керуватися принципом мінімізації витрат. Чим вища інтенсивність експлуатації, тим надійніший та зручніший в експлуатації повинен бути навантажувач. Для дуже інтенсивного режиму роботи протягом декількох змін, безумовно підходить тільки нова імпортна техніка, або ж потрібно мати більший за чисельністю парк вживаних навантажувачів. Якщо ж інтенсивність роботи не дуже висока, можна придбати вживаний, стан та вартість котрого залежить звичайно від року випуску, кількості відпрацьованих мотогодин та умов його попередньої експлуатації.

  Купити навантажувач новий або навантажувач б/в з гаранією Ви можете у нас, а наші спеціалісти допоможуть Вам вибрати навантажувач.

 • Як замовити запчастини до навантажувача "online"?
 • Це можна зробити безпосередньо на нашому сайті, продаж запчастин для навантажувачів. Зареєструйтеся та відчуйте всі переваги купівлі запчастин он-лайн. Введіть каталожний номер запчастини. У випадку відсутності каталожного номеру введіть основні параметри навантажувача, на яку потрібна дана запчастина : модель навантажувача, серійний номер, рік випуску.

  Якщо Вам відомий каталожний номер запчастини до навантажувача, заповніть нижню частину форми "Інформація про запчастину", при відсутності каталожного номера заповніть форму "Інформація про навантажувач" де основними параметрами навантажувача, на який потрібна запчастина є: модель навантажувача, серійний номер, рік випуску навантажувача. В поле "Додатково" опишіть необхідні запчастини.

 • Навантажувач чи електронавантажувач? Що вибрати?
 • При виборі того або іншого типу двигуна навантажувача слід керуватися конкретними умовами експлуатації. Це Вам допоможе розрахувати вартість експлуатації електричного навантажувача і порівняти їх з іншим типом навантажувача.

  Навантажувачі мають силову установку дизельний двигун або двигун, що працює на бензині  або скрапленому газі. Головною перевагою цих двигунів є нижча ціна. Ще одна їх перевага - відсутність необхідності в зарядці АКБ, на відміну від електронавантажувачів. До загальних недоліків навантажувачів слід віднести наявність вихлопних газів, що обмежує застосування навантажувачів даного типу в закритих приміщеннях.

  Якщо ж говорити про переваги електричних навантажувачів перед навантажувачами, то до них можна віднести відсутність шуму і вихлопних газів, тепловиділення, низькі експлуатаційні витрати.

  Розрахунок економічності роботи електронавантажувача в порівнянні з навантажувачем. Період робіт: одна зміна  тривалістю 8 годин (Дані для розрахунку собівартості взяті станом на літо 2009 року і потребують корекції на даний час)

  Навантажувач:

                          3,0 л/год × 8 год = 24 л

                          24 л × 7 грн./л = 168 грн.

  Електронавантажувач:

                          Для однієї зміни достатньо АКБ 48 В, 480 Агод 
                          Для зарядки АКБ необхідно приблизно 
                          50 кВтгод × 0,86 грн./кВтгод = 43 грн. 

                          Амортизація АКБ: 
                          Кількість циклів, не менше, 1500 
                          Ціна АКБ (для 2.5т електронавантажувача): 33 000 грн. 
                          Ціна одного циклу: 22 грн.

  Тепер, зміна роботи тривалістю 8 годин вартує:
  - для автонавантажувача 168 грн.;
  - для електронавантажувача 65 грн.

  При роботі 5 днів в тиждень впродовж року (52 тижні) економія при використанні електронавантажувача складає: 
  (168 - 65) × 5 × 52 = 26 780 грн./рік

Наші Партнери