uaruen

homeУкраїна, 79039, м.Львів, вул.Луцького, 2

080 033 52 42

office@mikro-f.com.ua

Гідравлічні візки

Xilin DB (Short)
Привід Модель Виробник
Візок ручний (Рокла) DB (Short) Xilin

Вантажопідйомність, кг : 2000

Довжина вил, мм : 800

Гарантія, міс. : 12

Детальніше
Xilin DB (Standart)
Привід Модель Виробник
Візок ручний (Рокла) DB (Standart) Xilin

Вантажопідйомність, кг : 2000

Довжина вил, мм : 1150

Гарантія, міс. : 12

Детальніше
Xilin BF (Standart)
Привід Модель Виробник
Візок ручний (Рокла) BF (Standart) Xilin

Вантажопідйомність, кг : 2500

Довжина вил, мм : 1150

Гарантія, міс. : 12

Детальніше
 М25
Привід Модель Виробник
Візок ручний (Рокла) М25

Вантажопідйомність, кг : 2500

Загальна довжина, I1 мм : 1553

Гарантія, міс. : 12

Детальніше
Xilin BF (Long)
Привід Модель Виробник
Візок ручний (Рокла) BF (Long) Xilin

Вантажопідйомність, кг : 2500

Довжина вил, мм : 2000

Гарантія, міс. : 12

Детальніше
NICHIYU PLD20
Привід Модель Виробник
Електричний PLD20 NICHIYU

Вантажопідйомність, кг — 2000

Cистема керування — електро

Тип керування — ескорт

Детальніше
NICHIYU PLD20S
Привід Модель Виробник
Електричний PLD20S NICHIYU

Вантажопідйомність, кг — 2000

Cистема керування — електро

Тип керування — стоячи

Детальніше
PRAMAC CX-14
Привід Модель Виробник
Електричний CX-14 PRAMAC

Вантажопідйомність, кг — 1400

Cистема керування — електро

Тип керування — ескорт

Детальніше
Hangcha CBD15-A2MC1
Привід Модель Виробник
Електричний CBD15-A2MC1 Hangcha

Вантажопідйомність, кг — 1500

Cистема керування — електро

Тип керування — ескорт

Детальніше

Гідравлічний візок, перевізник палет, рохля, рокла, візок для палет та інші назви цього складського обладнання (устаткування) існує у розмовній мові.

Основне призначення — це ручне транспортування (перевезення) піддонів (палет) з вантажем масою до 2,5 тон - 3 тон на невеликі відстані в умовах складу. Рокла є похідним народної назви від фірми Rocla яка одна з перших на теренах України продавала гідравлічні візки. Вони бувають самохідними, ручними і навіть самозавантажувальні. Другий варіант (ручний) набув найбільшого використання у наших складах враховуючи більш ніж доступну ціну. Причин цього кілька, серед них: просте керування та невибагливе технічне обслуговування і відповідно експлуатація. Більш ніж достатня вантажопідйомність для різних вантажів в умовах складу на європалетах. Підйом та опускання вантажу на піддоні відбувається вручну. Для піднімання потрібно перевести важіль ручного транспортування гідравлічного візка в положення підйому та рухами вверх-вниз підняти на достатню висоту при тому вивільнивши колеса самого візка. Для опускання — переводимо важіль в положення спуску, при тому регулюючи швидкість опускання. Таким чином ми перемикаємо режими роботи вузла-домкрата. Піднімаючи вантаж до 3-х тон достатньо кількох рухів ручкою транспортування не прикладаючи надмірних зусиль. Також бувають гідравлічні візки виконані з нержавіючої сталі (корозієстійкі) для роботи в портах на кораблях та в складах з агресивним середовищем. Але це окремий вид і як правило постачається під замовлення.

Pallet Trucks

Перш ніж купити гідравлічний візок для складу, потрібно визначитись з основними технічними характеристиками, це:

 • Довжина вил (короткі 1м, стандартні та подовжені до 2м);
 • Ширина вил;
 • Висота підйому вантажу;
 • Гранична маса вантажу (до 2,5тон - 3тон);
 • Діаметр і матеріал коліс.

Останній пункт залежить від типу підлоги на складі тобто його покриття. Це необхідно правильно підібрати колеса рокли, саме від них багато в чому залежить функціональність і простота в управлінні.
Тип передніх коліс гідравлічного візка є два:

 • Поліуретанові або нейлонові колеса — використовуються в складах з рівним покриттям (в основному промислова бетонна підлога або торговий зал великих супермаркетів). Основним недоліком таких коліс є те, що при нерівній підлозі, покриття на колесах з часом може потріскати і стати непридатним для експлуатації. Таке колесо треба обов'язково замінити.
 • Гумові (резинові) колеса — на твердих поверхнях (асфальтове покриття, бетонні стяжки, плитка у торговому залі та ін.). Такий тип коліс більш практичніший бо має мінімальну амортизацію і може використовувати навіть на нерівних поверхнях у причепах вантажних автомобілів або тротуарній плитці на вулиці. Але мають і недоліки. Один з них — можуть залишати сліди на підлозі, що може бути неприйнятним у торговому залі.

Задні колеса є як правило нейлонові і з часом також зношуються. Всі колеса при необхідності можна замінити і в нас можна купити колеса до гідравлічного візка або відремонтувати його.

Важливим вузлом є також гідравлічний циліндр візка, шток якого може також пошкодитись при неправильній експлуатації (перевантаження, нерівна підлога, удар по штоку). Одна з видимих причин, підтікання гідравлічної рідини по штоку циліндра. В такому випадку якщо вчасно замінити манжети на ньому, все буде добре і візком можна користуватись далі. Якщо ж не вчасно замінити, або не зауважити проблему, це може бути небезпечно. Одним з наслідків цього є самовільне опускання вил візка під вантажем або при його перевезенні.

Варто зауважити, незважаючи на широке застосування на складах чи інших підприємствах різноманітного складського обладнання (навантажувачі, річтраки, транспортні смуги, штабелери та інші), візок гідравлічний досі є необхідною складовою завдяки своїй надійності, довговічності, низькій вартості та простоті експлуатації і ремонту.
Основними перевагами гідравлічний візків є:

 • Складські візки мають компактні розміри та спроектовані так, що мають підвищену маневреність завдяки повороту переднього колеса на 180°;
 • Експлуатація її в таких місцях, де використання іншої техніки просто неможливе або важке для застосування (вагони, коридори вузьких складів, напівпричіпи фур з товаром та ін.);
 • Ефективність гідравліки дозволяє працювати з вантажем без застосування зусиль (особливо якщо візок обладнано електричним підйомом. Також є напівавтоматичні візки з підйомом та опусканням вил);
 • Ручний гідравлічний візок (рокла) готовий до роботи завжди;
 • Просте керування не вимагає навчання персоналу (рокла не вимагає кваліфікації для керування нею);
 • Надійність конструкції яка виконана з міцних і зносостійких компонентів для довговічної експлуатації.

І як ми вже згадували, важливою умовою є більш ніж доступна ціна на гідравлічний візок (в порівнянні з іншим складським обладнанням). Вибрати і купити новий гідравлічний візок Ви завжди можете у нашому каталозі, а також звернувшись до наших менеджерів у зручний для вас спосіб.

Важливо!

Якісний гідравлічний візок не може коштувати дешево. Багато фірм намагаються здешевити виробництво за рахунок використання дешевих комплектуючих або готових вузлів які неможливо відремонтувати. Так вони вартують дешевше при купівлі, але подальша їх експлуатація буде в рази дорожче ніж відразу придбати хоч і дорогий, зате надійний та ремонтопридатний гідравлічний візок.

У нас на складі завжди є в наявності ходові моделі гідравлічних візків перевірені часом від надійних постачальників.

Наші Партнери