uaruen

homeУкраїна, 79039, м.Львів, вул.Луцького, 2

080 033 52 42

office@mikro-f.com.ua

Навантажувальна техніка

Гідравлічний візок (Перевізник палет) – найбільш поширений засіб для транспортування піддонів. Дозволяє з найменшими затратами мінімізувати ручну працю. Гідравлічний візок з підйомом (інша назва - Ручний штабелер) дозволяє піднімати невеликі вантажі на висоту до 2,5 м.

Штабелер призначений для складування вантажів на висоту до 5м. Має менші габарити ніж навантажувач, тому може використовуватися на складах з вузьким міжстелажним проходом. Маневрений, підходить для приміщень де немає достатнього місця для розвороту машини. Штабелер призначений для роботи на складах, підприємствах, в супермаркетах, та інших приміщеннях з рівною поверхнею.

Річ трак. "Важкий" класс техніки для фронтальних стелажів — це штабелер з висувною кареткою вантажо-підйомного механізму ( Річ трак ). Це своєрідний "гібрид": якщо при складеній рамі вантажу він нагадує штабелер, то при висунутій — він працює як класичний навантажувач, одночасно використовуючи найкращі властивості обидвох типів техніки (вантажопідйомність, швидкість та компактність). Річ трак призначений для складування вантажів, для роботи на складах, підприємствах, в супермаркетах та інших приміщеннях з рівною поверхнею. Маневрений, має боковий хід (може пересуватися в чотири сторони). Висота підйому до 12м. Може мати механізм трьохсторонньої роботи з вантажем (підйом, нахил, поворот).

Тягач призначений для роботи в аеропортах, на залізничних станціях, в річкових та морських портах Має невеликі розміри та малий радіус повороту.

Електричний навантажувач призначений для вантажно-розвантажувальних робіт, штабелювання, переміщення вантажів на відкритих та закритих складах, заводських майданчиках, залізничних станціях, в аеропортах, річкових та морських портах і на відкритих територіях.

Електричний навантажувач - морозостійке виконання. Дана модель призначена для використання при мінусовій температурі та в морозильних камерах не нижче -55°С. 

Електричний навантажувач - вибухозахищене виконання. Дана модель призначена для використання в місцях з високою імовірністю концентрації вибухонебезпечних газів.

Дизельний навантажувач або карбюраторний автонавантажувач призначений для вантажно-розвантажувальних робіт, штабелювання, переміщення вантажів на відкритих та закритих складах, заводських майданчиках з не підготовленими поверхнями, залізничних станціях, в аеропортах, річкових та морських портах, а також для робіт у важких кліматичних умовах і на відкритих територіях.

Для того щоб купити новий навантажувач або навантажувач бу Ви можете завітавши у відповідні розділи нашого сайту. Якщо у Вас є питання або не знаєте який вибрати навантажувач, тоді рекомендуємо почитати наші статті (Навантажувач – надійний помічник у важких ситуаціях) або звернутися безпосередньо до нас.

Ми допоможемо Вам купити надійний навантажувач або іншу складську техніку. 

Наші Партнери