uaruen

homeУкраїна, 79039, м.Львів, вул.Луцького, 2

080 033 52 42

office@mikro-f.com.ua

Зарядні пристрої для АКБ

Італія Зарядні пристрої Powergen
Модель Виробник
Зарядні пристрої Powergen Італія

Напруга, к-ть фаз / В: 3/380(400)

Напруга батареї, В: 24,36,48,72,80,96

Струм заряду, А: 60 - 260

Детальніше

Купуючи акумуляторну батарею до електричного навантажувача чи штабелера кожен покупець хоче щоб вона працювала відмінно і як можна довше. Відповідно для зарядки акумуляторної батареї потрібно якісний зарядний пристрій, завдяки якому можна швидко та безпечно повернути АКБ втрачену ємність та отримати можливість її подальшого використання. Слід врахувати, що зарядження тягових акумуляторних батарей різних типів та моделей передбачає використання різних типів зарядних пристроїв.

Компанія Мікро-Ф пропонує Вам зарядні пристрої для тягових акумуляторних батарей (АКБ), що відповідатимуть Вашим вимогам та технічним параметрам АКБ. У нас Ви можете купити автоматичні трансформаторні та імпульсні зарядні пристрої Powergen (Італія) відомого виробника зарядних пристроїв високої якості та надійності.
Зарядні пристрої Powergen виготовлені з використанням новітніх технологій, спеціальних апаратних засобів і додаткового програмного забезпечення (підключення до персонального комп'ютера (ПК) для контролю заряду, а також визначення стану акумуляторної тягової батареї). Вони (зарядні пристрої) можуть вирішити всі питання, що стосуються заряду всіх видів тягових батарей, сконцентрувавши увагу на високі показники і ефективність зарядки. Застосування мікропроцесорних систем управління забезпечує правильну роботу зарядного пристрою і контроль за зарядом акумуляторної батареї, отже продовжує "життя" (термін експлуатації) тягових батарей.

Зарядні пристрої Powergen

Ви можете купити зарядний пристрій до тягових акумуляторних батарей з доставкою у Львів, Київ, Рівне, Харків, Запоріжжя на Ваше підприємство. Звертайтесь до нас. Ми обов'язково допоможемо Вам купити якісний та надійний зарядний пристрій до акумуляторних батарей.

Наші Партнери