uaruen

homeУкраїна, 79039, м.Львів, вул.Луцького, 2

080 033 52 42

office@mikro-f.com.ua

Запчастини для навантажувачів

OEM Toyota
Привід Модель Виробник
бензин дизель Toyota OEM

Запчастини до навантажувача Toyota

Фільтри до навантажувача Toyota оригінальні

Фільтри до навантажувача Toyota сертифіковані

 

Детальніше

При експлуатації навантажувача завжди є потреба проводити його технічне обслуговування (ТО1, ТО2) яке включає обов'язкову заміну запасних частин в тому числі фільтр палива, масляний фільтр, повітряний фільтр, бажано комплекту свічок запалювання. Всі ці необхідні запчастини до навантажувача у нас на складі або під замовлення в найкоротші терміни. Ми можемо Вам запропонувати як оригінальні запчастини, так і фільтри та інші аналоги запасних частин сертифіковані виробниками для навантажувачів (Toyota, Mitsubishi, Nissan, Nichiyu, TCM, Komatsu, Caterpillar, Linde та іншідля використання їх на своїй техніці.

Основним при цьому є належна висока якість фільтрів (фільтруючих елементів) які ми продаємо. При використанні неякісних комплектуючих, як правило призводить до поломки навантажувача ремонт якого не виправдовує використання дешевих запчастин. Враховувати потрібно ще й простій навантажувача.

Якщо ж виникли складнощі при заміні або ідентифікації запчастини до навантажувача або фільтрів для них, зверніться до наших менеджерів відділу “Запчастини для навантажувачів” і ми зможемо вам допомогти. Здійснюємо технічне обслуговування складської техніки. При потребі можемо зробити дрібний ремонт навантажувача у вас на підприємстві. Якщо ж ремонт не можливо провести на місці, організовуємо доставку навантажувача своїм транспортом на нашу ремонтну базу, а на час його ремонту пропонуємо скористатися послугою оренда навантажувача за пільговою ціною, якщо іншого навантажувача на виробництві у вас не має.

Для вашої зручності та оперативного оцінювання ремонту навантажувача ви можете скористатися нашим інтернет магазином запасних частин до навантажувачів. Взнати яка ціна на запчастини до навантажувача та термін доставки і купити ці запчастини. Більшість ходових деталей є у нас на складі для зменшення терміну очікування і відповідно простою Вашої техніки. Ми все робимо для оперативного реагування при ремонті або технічному обслуговування складської техніки.

Ми є виробниками навантажувачів тому у нас є домовленості з виробниками запасних частин про особливі умови та ціни на запчастини. Купити у нас запчастини це бути впевненим у їх якості та придбання з перших рук. Надаємо гарантію на придбані у нас запчастини.

Наші Партнери