uaruen

homeУкраїна, 79039, м.Львів, вул.Луцького, 2

080 033 52 42

office@mikro-f.com.ua

Шини для навантажувачів

Італія Marangoni
Модель Виробник
Marangoni Італія

Шари: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20

Тип: пневматичні / цільнолиті

Гарантія: не більше 3-ох міс.

Детальніше

Ми продаємо тільки перевірені та якісні шини для навантажувачів з гарантією від виробника.

Пневматичні та цільнолиті шини і колеса для навантажувачів.

Наша компанія реалізує якісні шини та колеса для навантажувачів відомих світових виробників (Marangoni, Nexen, DEESTON, STARKO, UNICORN). Здійснюємо доставку шин в межах України. Наявність ходових шин для навантажувачів на нашому складі надає нам можливість терміново відвантажити товар. Якісні шини для Вашого навантажувача – основа безпечної та довготривалої роботи. Вони забезпечать навантажувачу надійне зчеплення з будь яким покриттям і знизять до мінімуму коливання (розхитування) при його роботі.

Ми пропонуємо Вам великий вибір шин і колес для навантажувачів різного розміру та варіантів виконання (пневматичні, цільнолиті, бандажні (під замовлення)).

Цільнолиті шини для навантажувача.

Цільнолиті (їх часто називають гусматик або супереластик) шини мають найкращі експлуатаційні характеристики, виготовлення таких шин складається з пропорції синтетичних матеріалів основа яких натуральний каучук. Назва цього матеріалу – вулколан (Vulkollan®). Головні переваги цього матеріалу:

  • Велика витривалість в агресивному середовищі (розчинники і клеї, бензин та масло, лак і жир та інше);
  • Високі навантажувальні характеристики без деформацій та руйнації;
  • Велика динамічна несуча здатність;
  • Опірність до надривів і тріщин;
  • Стійкість до руйнівної дії ультрафіолетового випромінювання;
  • Висока зносостійкість та невелика залишкова деформація;
  • Висока еластичність (відсутність ефекту відскоку).

В середині цільнолитих шин (шини супереластик) - стальний корд, який кріпиться безпосередньо до диску колеса. Середній шар має амортизуючі властивості і призначений також для відводу тепла. Глибина протектора - 20-30 мм. Термін експлуатації таких шин, як правило, 5-10 тис. годин роботи. Умови експлуатації – рівні складські приміщення, де потрібні не великі амортизаційні вимоги. Широкий асортимент супереластик шин та їх наявність на складі дозволяє нам швидко підібрати шини для Вашого навантажувача в залежності від потрібних умов експлуатації.

Пневматичні шини для навантажувача.

Пневматичні шини для навантажувачів – це гумові шини наповнені стисненим повітрям (так само як автомобільні, але з високим рівнем тиску) для забезпечення припустимих амортизаційних умов роботи техніки, виготовлені, як правило, багатошаровим методом з синтетичного і(або) натурального каучуку із додаванням сажі. Для підсилення боковини колеса використовується металічний корд, який в свою чергу забезпечує додатковий захист цілого колеса від механічних пошкоджень. Протектор таких шин сягає як правило 30 мм. Ресурс роботи не перевищує 1-2 тис. годин та багато в чому залежить від поверхні та маневрів машини. Навантажувачі з пневматичними шинами є більш універсальними через можливість пересування по будь якій поверхні (склад чи нерівне асфальтове покриття). Також є гума для навантажувачів з спеціальними грунто-зачіпами, призначена для роботи на сипучих ґрунтах (пісок, галька, дрібний камінь та ін.)

Бандажні шини для навантажувачів.

Бандажні шини виготовляються із синтетичних матеріалів з додаванням у їх склад натурального каучуку. Така шина – це металеве кільце з привареним тонким шаром гуми з протектором або без протектора (якщо він передбачений) шириною 30-35 мм. Ресурс шин – 4 тис. годин роботи. Їм притаманні всі переваги цільнолитих шин, але з конструктивною особливістю, яка обмежує використання техніки тільки на рівних поверхнях. Амортизаційний шар дуже тонкий, але при усіх ніби то недоліках, ці шини дуже стійкі. Бандажні шини встановлюються на електричних навантажувачах, річтраках, штабелерах, які працюють в складських приміщеннях при висоті підйому вантажу більше 5-ти метрів. Через їхню специфіку ми постачаємо бандажні шини під замовлення.

Шини та колеса для навантажувачівКрім шин до навантажувачів ми пропонуємо широкий асортимент супутнього комплектування та витратних матеріалів для заміни: диски для навантажувачів, камери для шин, обвідні стрічки, ущільнювальні кільця.
Наші менеджери займаються не тільки продажем. Вони спеціалісти, які завжди раді Вам допомогти зробити оптимальний вибір і дадуть відповідь на питання "Які найкаще купити шини для вилкових навантажувачів?" враховуючи умови експлуатації техніки.

Ви можете у нас купити шини для навантажувача, просто зателефонуйте, чи зв’яжіться з нами у вигідний для Вас спосіб. Ми знайдемо те, що Вам найбільш потрібно за прийнятною ціною.

У нас на складі завжди є в наявності ходові моделі пневматичних та цільнолитих (супереластик) шин для навантажувачів і Вам не потрібно чекати, щоб їх купити.

Наші Партнери