uaruen

homeУкраїна, 79039, м.Львів, вул.Луцького, 2

080 033 52 42

office@mikro-f.com.ua

Додаткові та сезонні комплектуючі

У нас Ви можете купити різні комплектуючі для навантажувача, які полегшують роботу або використовуються виключно у певний період експлуатації навантажувача, тобто є сезонними.

До таких додаткових або сезонних комплектуючих належать:

  • пластикова кабіна, яка легко монтується та знімається;
  • ланцюги на навантажувач (снігові та анти ковзання), які значно підвищують безпеку при користуванні навантажувачем;
  • додаткові пристрої позиціонування та візуалізації роботи з вантажем (лазерні вказівники, відео позиціонування та орієнтування, інші);
  • додаткові засоби контрою ваги та зважування товару (стаціонарно встановлені та автономні).

Вони не є першої необхідності, але значно підвищують комфорт і безпеку при екстлуатації навантажувача та роботу з вантажем.

Ось для прикладу, коротко:

Коли навантажувач працює на відкритій території і є імовірність дощу при цьому необхідно швидко розвантажити товар - пластикова кабіна може бути необхідна для цього.

Пластикова кабіна для навантажувача

ЇЇ легко зняти і встановити у будь який момент. Водію навантажувача зручно буде користуватися нею.

Пластикова кабіна для навантажувача

Купити готову пластикову кабіну для навантажувача Ви можете у нас, або якщо такого розміру не має, замовити у наших менеджерів.

Пластикова кабіна для навантажувача

 

Іншим прикладом можуть бути ланцюги анти ковзання або ланцюги для снігу.

 

Ланцюги на колеса для навантажувачаЛанцюги на навантажувач є також додатковими комплектуючими. Інколи без них не можлива експлуатація навантажувача на відкритих майданчиках у зимовий період. Наші спеціалісти обов'язково підберуть та порадять ланцюги на колеса для Вашого навантажувача потрібного розміру та міцності.

Детальніша відповідь на питання "Як підготувати навантажувач до зими?" в статті, де описано мінімальні поради, яких варто дотримуватися перед експлуатацією навантажувача зимою.

Наші Партнери